HİZMETLERİMİZ

Her gün karşımıza onlarca marka ismi çıkıyor. NETFLIX, APPLE, NIKE, IKEA, SPOTIFY vb. yüzlercesini sayabiliriz. Bu markaları en çok logosundan, renginden ve sloganlarından tanırız. Aslında bir marka logo ve isimden çok daha fazlasıdır. Belki ismen bakıldığında bir anlam ifade etmese de her birinin bir hikayesi mevcut ve hatta bazı markaların belgeselleri yapıldı. Pekala; nedir bu marka ismi veya neden bu kadar önemlidir ve neye göre belirlenir gelin bunları inceleyelim.

Slogan tasarımı, bir marka veya ürünü temsil eden kısa bir ifade veya cümle oluşturma sürecidir. Slogan, genellikle markanın veya ürünün değerlerini, özelliklerini, faydalarını veya farklılıklarını vurgulamak için kullanılır ve tüketicilerin zihninde markayı veya ürünü hatırlamalarına yardımcı olur. Sloganlar, reklam kampanyalarının bir parçası olarak kullanılabilir veya marka imajını güçlendirmek için birçok farklı alanda kullanılabilirler.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimlik, bir şirketin veya kuruluşun imajını yansıtan, marka ve iletişim stratejisiyle bütünleşmiş bir dizi görsel ve sözel unsurdan oluşan bir kavramdır.
Bir kurumsal kimlik, bir şirketin varlığını, ürün ve hizmetlerini ve misyonunu yansıtan özellikleri içerir. Bu özellikler şirket logosu, renkleri, tipografisi, grafik elemanları, sloganı, web sitesi tasarımı, reklam materyalleri, tanıtım broşürleri, iş mektupları, kartvizitler ve diğer iletişim araçları gibi görsel unsurların yanı sıra, şirketin kullanımı için özel olarak geliştirilmiş sözel ifadeleri de kapsar.
Kurumsal kimlik, bir şirketin hedef kitlesine nasıl göründüğünü ve nasıl hissettirdiğini belirleyen önemli bir faktördür. İyi bir kurumsal kimlik, bir şirketin saygınlığını artırabilir, marka bilinirliğini artırabilir, müşteri sadakatini sağlayabilir ve rekabet avantajı sağlayabilir.

Bir kurum, şirket veya işletmenin tanıtımını yapmak amacıyla oluşturduğu web sitesine Kurumsal Web Sitesi denir. Kurumsal Web Sitesi, marka imajını, ürün ve hizmetlerinizi, çalışanlarınızı ve işletmenizin hikayesini tanıtmak için kullanılır. Bu nedenle, bir Kurumsal Web Sitesi, işletmenin dijital kimliğidir ve işletme ile müşterileri arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir araçtır.

Sosyal Medya Yönetimi nedir sorusuna en kısa ve basit tanımı ile cevap verecek olursak; “markanızın müşterilerinize sunduğu ürün ve hizmetleri tanıtmak ve onları pazarlamak için sosyal medya kanallarını kullanmaktır.” Aslında markanızı, sosyal medya kanallarında vermiş olduğunuz ürün ve hizmetleri doğru hedeflenmiş kitleye nasıl ve hangi koşullarda sunmanız gerektiğini, markanıza sağlayacak maksimum faydayı gözeterek yapılan profesyonel çalışmaların tümüne Sosyal Medya Yönetimi diyebiliriz.

Google Ads (eskiden Google AdWords olarak bilinirdi) Google’ın reklam hizmetidir. Google Ads, internet kullanıcılarına reklamları doğru zamanda ve doğru yerde göstererek işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

SEO danışmanlığı, bir web sitesinin arama motoru optimizasyonu stratejilerini geliştirerek daha fazla organik trafik çekmesini sağlamak için uzman bir SEO danışmanı tarafından sunulan hizmettir. SEO danışmanı, web sitesinin teknik yapısını, içeriğini, backlink profili ve rakip analizini inceler ve SEO stratejileri geliştirir.

İletişim

Scan the code
Call Now Button